Анатолій Матіос разом із братом займаються шахрайством, — журналіст

Журналіст Василь Крутчак звинуватив головного військового прокурора Анатолія Матіоса та його брата-близнюка Олега у шахрайстві. Про це він написав на своїй сторінці у Facebook, оприлюднивши відповідні документи.

За даними журналіста, Олег Матіос займається позиками великих сум, а його рідний брат Анатолій Матіос за допомогою власного службого становища допомагає йому уникнути відповідальності.


«Головний військовий прокурор Толік Матіос у своїх виступах дуже часто акцентує увагу про свою набожність. Але коли тема заходить про шахрайські схеми, Толікова набожність кудись відразу пропадає. Оскільки, Матіос, є посадовою особою і щоб мінімізувати ризики, то до фінансових афер він залучає свого рідного брата Матіоса Олега. Зокрема з копії судового рішення видно, як Олег Матіос позичив в Ярослава Пашнюка 33900$ і не повернув дані кошти. Звісно хтось скаже, а при чому тут Толік Матіос? Роз’яснюю: — З достовірних джерел мені відомо, що в таких схемах кожний з братів виконує свою роль. Олег виконує роль людини, яка позичає гроші, а потім їх не повертає. Толік, користуючись своїм службовим становищем, виконує роль «криші» для Олега. Ну, і відповідно здобутими трофеями брати діляться між собою. Тобто, набожні Матіоси є всього-на-всього банальними кидалами», — написав журналіст.