Екс-прокурор і лідер банди «Лисі птахи» курирує військову прокуратуру — журналіст

За словами журналіста Крутчака, після обшуку, проведеного у нього військовою прокуратурою без постанови суду, було вилучено його особисті речі.

Колишній прокурор Сергій Лисенко, раніше звільнений через публікацію журналіста Василя Крутчака про банду «Лісі птахи», нині курирує роботу військової прокуратури.

Про це сам журналіст повідомив у себе в Facebook.

За словами Крутчака, після обшуку, проведеного у нього військовою прокуратурою без постанови суду, було вилучено його особисті речі.

Четвертого лютого мало відбудуться судове засідання щодо повернення його речей, але воно було відкладено, а за станом на сьогоднішній день рішення так і не було прийнято, оскільки суддя чекає закінчення експертизи по техніці журналіста.

«Весь цей процес контролює Матіос і … .. А ТЕПЕР УВАГА!!! І колишній прокурор Сергій Лисенко, який пару років тому втратив свою роботу через мою публікацію про банду «Лисих птахів» і який зараз виконує роль «шістки» народного депутата Олександра Грановського», — написав він.

Нагадаємо, Сергій Лисенко був звільнений з посади прокурора Дніпровського району в червні 2015 року. Це сталося після публікації Василем Крутчаком листування Сергія Лисенка, а також двох інших прокурорів — Дениса Солов’я і Артема Тендітного під час засідання Дніпровського райсуду.

Переписка в групу Viber під назвою «Лісі птахи»  містила пропозиції фізичної розправи над одним із учасників суду, а також ненормативну лексику на адресу сторони захисту.

У 2016 році рішенням суду Лисенко був відновлений на посаді.