Херсонська міськрада планує віддати родині Матіосів чергову ділянку землі

На черговій сесії Херсонької міськради депутати голосуватимуть за пакетне виділення земельних ділянок в оренду. У відповідний проект рішення потрапили компанії, які належать дружині Матіоса. І хоч сам військовий прокурор України Анатолій Матіос не володіє бізнесом, а всі компанії родини записані на його дружину Ірину Барах, яка активно веде підприємницьку діяльність у Херсонській області.

На засіданні сесії херсонські депутати проголосують за виділення земельної ділянки площею 0,4 га із земель комунальної власності дочірньому підприємству «Полістрой» ПП «Поліекспо», яке належить дружині Матіоса Ірині Барах. На цій землі планується зведення багатоквартирного житлового будинку. Компанія дружини Матіоса буде орендувати ділянку 5 років.

У цій же «пакетній» роздачі землі бере участь і бізнес-партнерка Барах — Олена Галатова. Вона може орендувати майже 0,3 га землі по вулиці Полковника Кедровського (Будьонного) під будівництво та обслуговування будівель торгівлі та благоустрій прилеглої території. Варто відзначити, що Галатова вказана в декларації Анатолія Матіоса. Дружина військового прокурора віддала їй в користування велику грошову суму — 5,85 мільйонів гривень. Чоловік Галатової Олександр раніше керував підприємством ПП «СОК Янтар», засновником якого є компанія Ірини Барах — ТОВ «Тягинське хлібоприймальне підприємство». Всі згадані вище фірми входять в так звану «групу компаній сім’ї Матіос».