Матіос переслідує експерта в справі «рюкзаків Авакова»

Проти експерта, яка оцінювала так звані «рюкзаки Авакова», в поліції завели кримінальну справу. Їй інкримінують заволодіння п’ятьма тисячами гривень, які отримала фірма, де вона працювала, за проведення експертизи. Про це розповів нардеп Сергій Лещенко, написавши на своїй сторінці в Facebook.

За словами депутата, нацполіція порушила кримінальне провадження проти експерта Надії Бугрової. Нагляд в розслідуванні здійснює військова прокуратура під керівництвом Головного військового прокурора Анатолія Матіоса.

«Нарешті у Матіоса є по-справжньому «велика риба», яку він викрив. А тепер — найцікавіше. Експертові інкримінують заволодіння п’ятьма тисячами гривень (ви не помилилися, п’ять тисяч, а не п’ять мільйонів) за оплату своєї роботи. Хоча і тут стирчать вуха, що вказують на розправу: цих грошей вона взагалі не отримувала — їх отримала фірма, в якій вона працює, а експерт отримала там зарплату. Але справа вже передана до суду, а експерту натякають, що не погано б визнати свою провину, щоб зняти всі підозри з «поважних людей» напередодні виборів», — написав Сергій Лещенко.

Депутат стверджує, що експерт, стаж роботи якої починається в 1979 році, потрапила під каток системи, яка їй мститься за те, що вона підтвердила завищену вартість рюкзаків, які шили структури, близькі до сина Авакова.

Нагадаємо, що саме Надія Бугрова провела дослідження, яке довело всі можливі порушення при виготовленні рюкзаків. Після чого НАБУ вручило Авакову-молодшому підозру. Водночас, ЗМІ неодноразово вказували про добрі стосунки між Аваковим та Матіосом.