Матіос зустрівся із місцевим кримінальним авторитетом Луганщини, — фото

Нещодавна головний військовий прокурор Анатолій Матіос очолив наглядову раду Федерації боксу України. У новому статусі прокурор уже встиг попозувати для фото з главою Федерації боксу Луганщини – місцевим кримінальним авторитетом.

 

Про це повідомила волонтер Ольга Решетилова на своїй сторінці у Facebook. «Впевнена, це історична подія для українського боксу. Адже тільки люди з державницьким мисленням, як в Анатолія Васильовича, здатні переступити через себе і піти на компроміси з кримінальним світом заради вітчизняного спорту. Виключно заради нього», – зауважила волонтерка. На доказ вона опублікувала фото, на котрих прокурор Матіос поряд із кримінальним авторитетом Сєвєродонецька Олександром Матросовим (прізвисько Матрос), який займається наркобізнесом та є президентом Луганської обласної Федерації боксу.

 

При цьому, нагадала Решетилова, військова прокуратура розслідує наркотрафік із Середньої Азії в Європу через Луганщину. «Думаю, раптова любов до боксу Анатолія Матіоса тим більше ніяк не пов’язана з тим, що одвічний «дах» Матроса, Геннадій Іваненко, який до 2010 року був керівником УБОЗу на Луганщині, тепер цілий заступник голови Луганської ВЦА. Ходять чутки, що Іваненко продовжує кришувати різні схеми – від відкатів і корупційних схем до відвертого криміналу. Може й неправда, Анатолію Васильовичу видніше», – додала волонтер.