Підлеглий Матіоса спалив автомобіль журналіста, — відео

Журналіст Василь Крутчак скаржиться на бездіяльність правоохоронних органів, які відмовляються приймати заяву про підпал його автомобіля в ніч з 21 на 22 лютого.
Журналіст звинувачує в підпалі свого автомобіля прокурора Головної військової прокуратури Генеральної прокуратури України Віталія Опанасенка, який погрожував спалити йому авто, якщо Крутчак не перестане публікувати інформацію про доходи та діяльності прокурора.


Незважаючи на написання заяву в Нацполіцію із зазначенням підозрюваного до скоєння злочину, кримінальне провадження так і не було зареєстровано. Журналісту також невідомо, чи відбувається взагалі якесь розслідування обставин, при яких згорів його автомобіль.


Сьогодні Крутчак організував акцію протесту біля входу в будівлю ГПУ, взявши з собою шини, які залишилися від згорілого автомобіля і вогнегасник. На думку журналіста, бездіяльність органів поліції щодо Віталія Опанасенко пов’язано зі освязямі його батька — Ігоря Опанасенко, який раніше обіймав посаду начальника ДАІ Києва, а зараз перебуває під слідством за переслідування активістів Автомайдану

Приніс під ГПУ шини та вогнегасник для військового прокурора Вітальки Опанасенка (Василий Иванов),щоб він погасив свій пукан.

Posted by Vasyl Krutchak on Tuesday, 5 March 2019