Труп адвоката у кліпі до дня прокуратури: черговий скандал навколо Матіоса

Напередодні дня прокуратури України (1 грудня) головний військовий прокурор Анатолій Матіос виклав на своїй сторінці в Facebook коротку промо-версію ролика, в повній версії якого під динамічний американський реп демонструються кадри з трупом вбитого адвоката Юрія Грабовського. Про це на своїй сторінці у Facebook написав адвокат Юрій Іващенко.

«Відео з трупом вбитого нашого колеги Юри Грабовського під модний веселий реп, військова прокуратура використовувала для привітання з днем ​​прокуратури… Головний військовий прокурор 1 грудня у себе на ФБ сторінці виклав промо версію ролика авторства користувача dav dav. Саме цей користувач dav dav виклав ролик «військова прокуратура Grinding», — написав адвокат.

Матіос Адвокат Іващенко

Повна версія цього ролика є відеонарізкою з кадрами роботи співробітників військової прокуратури.

Пізніше Матіос поспішив відхреститися від скандальної історії. «Те що на моїй сторінці Facebook ніякого ролика не було і немає, можна легко переконатися. Великих знань і розуму не потрібно. І нічого на моїй сторінці не вилучено постфактум», — зазначив Матіос представникам ЗМІ і, зокрема, «Страна.ua».


Але причетність Матіоса до появи цього відео очевидна, і прослідковується саме через його пост з іншим відео користувача dav dav.

Нагадаємо, 1 квітня 2016 року в київському морзі на Оранжерейній впізнали тіло вбитого адвоката Юрія Грабовського, якого знайшли біля Жашкова за тиждень до цього.

У січні 2018 року в Шевченківському суді Києва почали розглядати по суті справу про вбивство адвоката Юрія Грабовського, який захищав одного з російських «грушників» Олександра Александрова. У вбивстві звинувачують Максима Чмелева і Артема Яковенко, які познайомилися з адвокатом через соцмережі, а потім пограбували його.