Улюбленця Матіоса військового прокурора Опанасенка викрили в корупції

Військовий прокурор Віталій Опанасенко прописаний в невеликій квартирі, але при цьому фактично проживає в особняку під Києвом.

Про це в Facebook повідомив журналіст Василь Крутчак. Він зазначив, що особняк, як і дорогий автомобіль Infiniti FX37s, за документами належить його бабусі Катерині Вербило.

«У декларації зазначено, що прокурор Опанасенко проживає разом із бабусею і мамою в квартирі загальною площею 60,51 кв. м, хоча 83-річна бабуся має власний маєток загальною площею 323,8 кв. м під Києвом, а саме в селі Віта-Поштова, вулиця Вишнева-27. будинок розташований в красивому місці. Довгий триметровий паркан відділяє будинок від лісу», — розповів він.

Журналіст додав, що біля будинку розташовано обладнання, яке не особливо підходить для життя пенсіонерки.

«На фото, де зображено паркан, в кадр не потрапили турнік і бруси. Це є підтвердженням того, що бабуся веде активно-спортивний спосіб життя. На величезному дворі також розташовані баскетбольний щит і двоє воріт для міні-футболу. Тобто, можна зробити висновок, що військовий прокурор Віталька Опанасенко сидить на шиї у своєї 83-річної бабусі Каті», — підкреслив Крутчак.

Він додав, що даним фактом повинно зайнятися НАБУ.