У Мережі повідомили про покупку Матіосом нового «Мерседеса» за $1 мільйон

26 березня співтовариство «СТОП Матіос» в фейсбуці повідомило про те, що головний військовий прокурор, заступник генерального прокурора України Анатолій Матіос купив новий автомобіль Mercedes, вартістю понад 1 мільйон доларів. Дана публікація набрала тисячі переглядів і репостів.

«Наші підписникі повідомляють нам про нове придбання військового прокурора Анатолія Матіоса. Пан корупціонер був помічений в новій машині біля офісу генеральної прокуратури. Її вартість становить від 1 070 000 доларів. Ми були б раді побачити це авто в декларації військового прокурора», — йдеться в повідомленні.

Під даним постом — сотні обурених коментарів користувачів. Одні українці цікавляться, звідки у чиновника гроші на такий автомобіль, інші — впевнені, що машина записана на родичів прокурора, треті — пропонують спалити дорогу іномарку, а Матіоса відправити в АТО кататися на БТРі.

Варто відзначити, що на опублікованому фото зображена остання модель одного з найрозкішніших автомобілів в світі Mercedes Benz Maybach S-Клас від тюнінг-ательє Brabus.